530BC50M2560DG
Mfr.Part #
530BC50M2560DG
Description
XTAL OSC XO 50.2560MHZ LVDS SMD
Oscillators
Qualification Status :
Not Qualified
Power Supplies :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
98mA
Frequency :
50.256MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
6 Weeks
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Number of Terminations :
6
Function :
Enable/Disable
RoHS Compliant
Operating Frequency :
50.256MHz
Base Resonator :
Crystal
Pbfree Code :
yes
Voltage - Supply :
3.3V