530BC33M9240DG
Mfr.Part #
530BC33M9240DG
Description
XTAL OSC XO 33.9240MHZ LVDS SMD
XO (Standard)
Power Supplies :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Frequency :
33.924MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Max) :
98mA
Supply Voltage :
3.3V
Pbfree Code :
yes
Output :
LVDS
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Qualification Status :
Not Qualified
Surface Mount :
yes
Frequency :
33.924MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±7ppm