530BC312M500DG
Mfr.Part #
530BC312M500DG
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height :
1.8034mm
Operating Supply Voltage :
3.3V
Frequency :
312.5MHz
REACH SVHC :
Unknown
Max Duty Cycle :
55 %
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Mount :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e4
Base Resonator :
Crystal
Number of Pins :
6
Max Supply Current :
98mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Depth :
5mm
Load Capacitance :
15pF
Frequency Stability :
±7ppm
Termination :
SMD/SMT
Series :
Si530
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
1 (Unlimited)
Packaging :
Strip
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Weight :
186.029571mg
Function :
Enable/Disable
Published :
Datasheets
530BC312M500DG
Skyworks Solutions, Inc. 530BC312M500DG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD