530BC27M0640DG
Mfr.Part #
530BC27M0640DG
Description
XTAL OSC XO 27.0640MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±7ppm
Si530
Power Supplies :
3.3V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Frequency :
27.064MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
3.3V
Reach Compliance Code :
Compliant
Qualification Status :
Not Qualified
Current - Supply (Max) :
98mA
Base Resonator :
Crystal
Pbfree Code :
yes
Voltage - Supply :
3.3V
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Frequency :
27.064MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA