530BC142M800DG
Mfr.Part #
530BC142M800DG
Description
XTAL OSC XO 142.8000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
98mA
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Output :
LVDS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Base Resonator :
Crystal
JESD-609 Code :
e4
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
142.8MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±7ppm
Packaging :
Strip
Datasheets
530BC142M800DG
Skyworks Solutions, Inc. 530BC142M800DG
530BC142M800DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD