530BC004639DG
Mfr.Part #
530BC004639DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 4.6390MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency :
4.639MHz
Frequency Stability :
±7ppm
Voltage - Supply :
3.3V
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
98mA
Function :
Enable/Disable
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Strip
Factory Lead Time :
6 Weeks
Datasheets
530BC004639DG
Skyworks Solutions, Inc. 530BC004639DG
530BC004639DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD