530BB66M6666DGR
Mfr.Part #
530BB66M6666DGR
Description
XTAL OSC XO 66.6666MHZ LVDS SMD
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
98mA
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
66.6666MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Datasheets
530BB66M6666DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530BB66M6666DGR
530BB66M6666DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD