530BB50M0000DGR
Mfr.Part #
530BB50M0000DGR
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
50MHz
Current - Supply (Max) :
98mA
Output :
LVDS
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
530BB50M0000DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530BB50M0000DGR
530BB50M0000DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD