530BA32M5000DGR
Mfr.Part #
530BA32M5000DGR
Description
XTAL OSC XO 32.5000MHZ LVDS SMD
Supply Voltage :
3.3V
Power Supplies :
3.3V
Frequency :
32.5MHz
Operating Frequency :
32.5MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Output :
LVDS
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Enable/Disable
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Max) :
98mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Reach Compliance Code :
Compliant
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm