530AC245M760DG
Mfr.Part #
530AC245M760DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 245.7600MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
121mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Strip
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency :
245.76MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±7ppm
JESD-609 Code :
e4
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Datasheets
530AC245M760DG
Skyworks Solutions, Inc. 530AC245M760DG
530AC245M760DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD