530AC167M040DG
Mfr.Part #
530AC167M040DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 167.0400MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Frequency :
167.04MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±7ppm
Current - Supply (Max) :
121mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm