530AC155M515DGR
Mfr.Part #
530AC155M515DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 155.5150MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Power Supplies :
3.3V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Pbfree Code :
yes
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Number of Terminations :
6
Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Current - Supply (Max) :
121mA
JESD-609 Code :
e3
Operating Frequency :
155.515MHz
1 (Unlimited)
Qualification Status :
Not Qualified
Frequency Stability :
±7ppm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Reach Compliance Code :
Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Surface Mount :
yes
Frequency :
155.515MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Crystal
Datasheets
530AC155M515DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530AC155M515DGR
530AC155M515DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD