530AC000321DG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
530AC000321DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 321.0000KHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Factory Lead Time :
6 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Max) :
121mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Packaging :
Strip
Function :
Enable/Disable
Frequency :
321kHz
Type :
XO (Standard)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±7ppm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Series :
Si530
Base Resonator :
Crystal
Output :
LVPECL
Datasheets
530AC000321DG
Skyworks Solutions, Inc. 530AC000321DG
530AC000321DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD