530AC000280DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
530AC000280DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 280.0000KHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Frequency Stability :
±7ppm
Type :
XO (Standard)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVPECL
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Max) :
121mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
Si530
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
280kHz
Base Resonator :
Crystal
Reach Compliance Code :
Compliant
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Datasheets
530AC000280DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530AC000280DGR
530AC000280DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD