51967-10014800AA
Mfr.Part #
51967-10014800AA
Description
CONN RCPT 148POS PCB
Length :
110.49mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Number of Contacts :
148
Contact Plating :
Gold
Depth :
11.94mm
Pitch :
2.54mm