515119400300DF
- Mfr.Part #
- 515119400300DF
- Manufacturer
- Dialight
- Description
- LED LIGHT PIPES VLPDOME
- Manufacturer :
- Dialight
- Product Category :
- Color :
- Clear, Diffused
- Published :
- 2013
- Moisture Sensitivity Level (MSL) :
- 1 (Unlimited)
- Lens Size :
- 3.00mm
- Lens Style :
- Round with Domed Top
- RoHS Status :
- ROHS3 Compliant
- Type :
- Rigid
- Configuration :
- Single
- Series :
- 515
- Factory Lead Time :
- 4 Weeks
- Mounting Type :
- Board Mount, Snap-In
- Datasheets
- 515119400300DF
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
| Part | Manufacturer | Stock | Description |
|---|---|---|---|
| 5151 | Dialight | 16,905 | KNOB FLUTED W/SKIRT 0.125" |
| 5151000 | Dialight | 12,198 | LIGHT PIPE 3WIDE 3X5.5MM RECTANG |
| 5151000801F | Dialight | 6,009 | LIGHT PIPE 3 ARRAY 3X5.5MM |
| 5151000F | Dialight | 7,453 | LIGHT PIPE SGL LEVEL RT ANGLE |
| 5151001802F | Dialight | 520 | LIGHT PIPE SINGLE ELEMENT |
| 5151001F | Dialight | 1,343 | LIGHT PIPE SINGLE ELEMENT |
| 5151003801F | Dialight | 38,550 | LED LIGHT PIPES |
| 5151003F | Dialight | 3,543 | LIGHT PIPE PCMCIA SINGLE ELEMENT |
| 5151004F | Dialight | 128 | LIGHT PIPE SINGLE ELEMENT |
| 5151005801F | Dialight | 674 | LIGHT PIPE 2 ELEMENT SHIELDED |
| 5151005F | Dialight | 3,583 | LIGHT PIPE 2 ARRAY 2X5MM RECT |
| 5151009F | Dialight | 29,377 | LIGHT PIPE TRI HIGH 0.125 SQUARE |
| 5151010F | Dialight | 1,475 | LIGHT PIPE 3 ARRAY 5MM ROUND |
| 5151011F | Dialight | 5,802 | LIGHT PIPE SINGLE ELEMENT |
| 5151012F | Dialight | 22,719 | LIGHT PIPE 5.16MM ROUND PCB EDGE |