514JBA000126BAG
Mfr.Part #
514JBA000126BAG
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±25ppm
Frequency :
200MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
1.8V
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Max) :
23mA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Function :
Enable/Disable (Reprogrammable)
Datasheets
514JBA000126BAG
Skyworks Solutions, Inc. 514JBA000126BAG
514JBA000126BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD