512CBA001007BAGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
512CBA001007BAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Reach Compliance Code :
Compliant
Series :
Si512
Type :
XO (Standard)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
26mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height :
0.052 1.33mm
Frequency - Output 1 :
3.6864MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Factory Lead Time :
6 Weeks
Output :
CMOS
Frequency Stability :
±25ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Base Resonator :
Crystal
Function :
Enable/Disable
Datasheets
512CBA001007BAGR
Skyworks Solutions, Inc. 512CBA001007BAGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD