511SCA125M000AAGR
Mfr.Part #
511SCA125M000AAGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Voltage - Supply :
1.8V
Operating Supply Voltage :
2.5 V
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Ratings :
Series :
Si511
Product Status :
Active
RoHS :
Details
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
125 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Output :
CMOS, Dual (Complementary)
Mounting Type :
Surface Mount
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Frequency Stability :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Package :
Tape and Reel (TR)
Type :
Differential/Single-Ended
Packaging :
Reel
Current - Supply (Max) :
26mA
Datasheets
511SCA125M000AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511SCA125M000AAGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD