511QCA30M0000AAG
Mfr.Part #
511QCA30M0000AAG
Package / Case
6-SMD, No Lead
Active
Width :
5 mm
Current - Supply (Max) :
26mA
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Package :
Strip
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Packaging :
Cut Tape
Spread Spectrum Bandwidth :
Length :
7 mm
Voltage - Supply :
2.5V
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Termination Style :
SMD/SMT
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Frequency :
30 MHz
Load Capacitance :
15 pF
Differential/Single-Ended
Height :
1.8 mm
Datasheets
511QCA30M0000AAG
Skyworks Solutions, Inc. 511QCA30M0000AAG
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD