511QCA100M000AAGR
Mfr.Part #
511QCA100M000AAGR
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Packaging :
Reel
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Frequency :
100 MHz
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
26mA
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Package :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
511QCA100M000AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511QCA100M000AAGR
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD