511MBA156M250BAG
Mfr.Part #
511MBA156M250BAG
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CMOS SMD
Oscillators
Fall Time-Max :
1.2ns
Operating Frequency :
156.25MHz
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output :
CMOS
Symmetry-Max :
52/48%
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±25ppm
Rise Time-Max :
1.2ns
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
Crystal
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Supply Voltage :
3.3V