511JBA25M0000CAG
Mfr.Part #
511JBA25M0000CAG
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
6-SMD, No Lead
Output Format :
LVDS
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Current - Supply (Max) :
23mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
RoHS :
Details
Packaging :
Cut Tape
Length :
3.2 mm
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Type :
Differential/Single-Ended
Load Capacitance :
15 pF
Product Status :
Active
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency :
25 MHz
Termination Style :
SMD/SMT
Height - Seated (Max) :
0.043 (1.10mm)
Voltage - Supply :
1.8V
Width :
2.5 mm
Function :
Enable/Disable
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Spread Spectrum Bandwidth :
Ratings :
Operating Supply Voltage :
1.8 V
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Frequency Stability :
±25ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Height :
1.1 mm
Datasheets
511JBA25M0000CAG
Skyworks Solutions, Inc. 511JBA25M0000CAG
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD