511JBA155M520AAGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
511JBA155M520AAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Series :
Si511
Voltage - Supply :
1.8V
Type :
Differential/Single-Ended
Product Status :
Active
Operating Supply Voltage :
1.8 V
Frequency :
155.52 MHz
Output :
LVDS
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Packaging :
Reel
Frequency Stability :
±25ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
23mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Surface Mount
Base Resonator :
Crystal
Function :
Enable/Disable
RoHS :
Details
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Ratings :
Package :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
511JBA155M520AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511JBA155M520AAGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD