511FCB133M333AAGR
Mfr.Part #
511FCB133M333AAGR
Description
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
Oscillators
Symmetry-Max :
52/48%
Operating Frequency :
133.333MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
2.5V
Supply Voltage :
2.5V
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
133.333MHz
Current - Supply (Max) :
23mA
Rise Time-Max :
0.8ns
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Fall Time-Max :
0.8ns
Surface Mount :
yes
Datasheets
511FCB133M333AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511FCB133M333AAGR
511FCB133M333AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD