511FCA148M500AAGR
Mfr.Part #
511FCA148M500AAGR
Description
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Operating Frequency :
148.5MHz
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Number of Terminations :
6
Surface Mount :
yes
Frequency :
148.5MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Supply Voltage :
2.5V
Current - Supply (Max) :
23mA
Qualification Status :
Not Qualified
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Power Supplies :
2.5V
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
2.5V