511FCA106M250BAG
Mfr.Part #
511FCA106M250BAG
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
106.25MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Max) :
23mA
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Output :
LVDS
Rise Time-Max :
0.8ns
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
Frequency Stability :
±20ppm
Symmetry-Max :
52/48%
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Supply Voltage :
2.5V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
JESD-609 Code :
e4
Fall Time-Max :
0.8ns
1 (Unlimited)
Operating Frequency :
106.25MHz
Surface Mount :
yes
Datasheets
511FCA106M250BAG
Skyworks Solutions, Inc. 511FCA106M250BAG
511FCA106M250BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD