511EBA200M000BAGR
Mfr.Part #
511EBA200M000BAGR
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Reach Compliance Code :
Compliant
Output :
LVPECL
Surface Mount
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency Stability :
±25ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Fall Time-Max :
0.565ns
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Operating Frequency :
200MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
43mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
200MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C