511ACA25M0000AAGR
Mfr.Part #
511ACA25M0000AAGR
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Max) :
43mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±20ppm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
25MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Datasheets
511ACA25M0000AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 511ACA25M0000AAGR
511ACA25M0000AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD