511ACA212M500AAG
Mfr.Part #
511ACA212M500AAG
Description
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
Packaging :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Max) :
43mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
212.5MHz
Voltage - Supply :
3.3V