511ACA200M000BAG
Mfr.Part #
511ACA200M000BAG
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
Manufacturer :
Silicon Labs
Surface Mount :
yes
Supply Voltage :
3.3V
Operating Frequency :
200MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Type :
XO (Standard)
Symmetry-Max :
52/48%
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Voltage - Supply :
3.3V
Packaging :
Strip
Frequency :
200MHz
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
RoHS Status :
RoHS Compliant
Rise Time-Max :
0.565ns
Frequency Stability :
±20ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Factory Lead Time :
4 Weeks
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
43mA