510CAA19M2000BAG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
510CAA19M2000BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Series :
Si510
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Function :
Enable/Disable
Factory Lead Time :
6 Weeks
Height Seated (Max) :
0.050 1.28mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
CMOS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
26mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Current - Supply (Disable) (Max) :
18mA
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
19.2MHz
Packaging :
Strip
Datasheets
510CAA19M2000BAG
510CAA19M2000BAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD