500SEAA32M0000ACF
Mfr.Part #
500SEAA32M0000ACF
Description
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Si500S
Physical Dimension :
4.0mm x 3.2mm x 0.9mm
Fall Time-Max :
2ns
Symmetry-Max :
54/46%
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Operating Frequency :
32MHz
Rise Time-Max :
2ns
Reach Compliance Code :
Compliant
Operating Temperature :
0°C~70°C
Current - Supply (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±10ppm
Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
32MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Surface Mount :
yes
Datasheets
500SEAA32M0000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500SEAA32M0000ACF
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD