500SEAA25M0000ACFR
Mfr.Part #
500SEAA25M0000ACFR
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Frequency :
25MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Surface Mount :
yes
Radiation Hardening :
No
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Number of Pins :
4
Supply Voltage :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Operating Temperature :
0°C~70°C
Operating Frequency :
25MHz
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Current - Supply (Max) :
22mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
Si500S
Depth :
3.2mm
Operating Supply Voltage :
2.5V
Supply Voltage-Max (Vsup) :
2.75V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Skyworks Solutions, Inc. 500SEAA25M0000ACFR
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD