500SDBE13M3300ACHR
Mfr.Part #
500SDBE13M3300ACHR
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 13.3300MHZ SSTL SMD
Manufacturer :
Silicon Labs
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Factory Lead Time :
4 Weeks
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
13.33MHz
Current - Supply (Max) :
20.2mA
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
0°C~85°C