500SDAB50M0000ACFR
Mfr.Part #
500SDAB50M0000ACFR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ SSTL SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
SSTL
Supply Voltage :
3.3V
Power Supplies :
3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency :
50MHz
Number of Terminations :
4
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
20.2mA
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Surface Mount :
yes
Frequency Stability :
±10ppm
Operating Temperature :
0°C~70°C
Function :
Enable/Disable
Operating Frequency :
50MHz
Qualification Status :
Not Qualified
Crystal
Reach Compliance Code :
Compliant
Series :
Si500S
RoHS Status :
RoHS Compliant
Voltage - Supply :
3.3V
Type :
XO (Standard)
Skyworks Solutions, Inc. 500SDAB50M0000ACFR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD