500SDAB32M7680ACFR
Mfr.Part #
500SDAB32M7680ACFR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 32.7680MHZ SSTL SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Supply Voltage :
3.3V
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±10ppm
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency :
32.768MHz
Operating Temperature :
0°C~70°C
Factory Lead Time :
6 Weeks
3 (168 Hours)
Power Supplies :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Qualification Status :
Not Qualified
Voltage - Supply :
3.3V
Number of Terminations :
4
Reach Compliance Code :
Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Surface Mount :
yes
Operating Frequency :
32.768MHz
Current - Supply (Max) :
20.2mA
Crystal
Skyworks Solutions, Inc. 500SDAB32M7680ACFR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD