500SDAB25M0000ACFR
Mfr.Part #
500SDAB25M0000ACFR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ SSTL SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Operating Temperature :
0°C~70°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
20.2mA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Qualification Status :
Not Qualified
Type :
XO (Standard)
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency :
25MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Crystal
Operating Frequency :
25MHz
Surface Mount :
yes
Voltage - Supply :
3.3V
Number of Terminations :
4
RoHS Status :
RoHS Compliant
Power Supplies :
3.3V
Series :
Si500S
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Skyworks Solutions, Inc. 500SDAB25M0000ACFR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD