500SDAB25M0000ACF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
500SDAB25M0000ACF
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ SSTL SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Frequency :
25MHz
Function :
Enable/Disable
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Frequency Stability :
±10ppm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Series :
Si500S
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
20.2mA
Output :
SSTL
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Packaging :
Bag
Voltage - Supply :
3.3V
Power Supplies :
3.3V
Number of Terminations :
4
Supply Voltage :
3.3V
Operating Temperature :
0°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Qualification Status :
Not Qualified
RoHS Status :
RoHS Compliant
Type :
XO (Standard)
Surface Mount :
yes
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Operating Frequency :
25MHz
Datasheets
500SDAB25M0000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500SDAB25M0000ACF
500SDAB25M0000ACF datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD