500DLAC65M0000ACF
Mfr.Part #
500DLAC65M0000ACF
Description
XTAL OSC XO 65.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
65MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Packaging :
Bag
Current - Supply (Max) :
16.5mA
Function :
Standby (Power Down)
Operating Temperature :
0°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
1.9mA
Datasheets
500DLAC65M0000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500DLAC65M0000ACF
500DLAC65M0000ACF datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD