500DLAB135M000ACF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
500DLAB135M000ACF
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 135.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Frequency :
135MHz
Series :
Si500D
Base Resonator :
Crystal
Function :
Enable/Disable
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Operating Frequency :
135MHz
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Power Supplies :
2.5V
Frequency Stability :
±10ppm
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Number of Terminations :
6
Operating Temperature :
0°C~70°C
Current - Supply (Max) :
16.5mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Type :
XO (Standard)
Supply Voltage :
2.5V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Surface Mount :
yes
Output :
LVDS
Qualification Status :
Not Qualified
Factory Lead Time :
6 Weeks
Packaging :
Bag
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
500DLAB135M000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500DLAB135M000ACF
500DLAB135M000ACF datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD