500DLAB125M000ACF
Mfr.Part #
500DLAB125M000ACF
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Frequency :
125MHz
Number of Terminations :
6
Operating Temperature :
0°C~70°C
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency Stability :
±10ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Packaging :
Bag
Si500D
Supply Voltage :
2.5V
Surface Mount :
yes
RoHS Status :
RoHS Compliant
Qualification Status :
Not Qualified
Operating Frequency :
125MHz
Current - Supply (Max) :
16.5mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Power Supplies :
2.5V
Datasheets
500DLAB125M000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500DLAB125M000ACF
500DLAB125M000ACF datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD