500DLAA170M000ACF
Mfr.Part #
500DLAA170M000ACF
Description
XTAL OSC XO 170.0000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Frequency Stability :
±10ppm
Voltage - Supply :
2.5V
Current - Supply (Max) :
16.5mA
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency :
170MHz
Operating Temperature :
0°C~70°C
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
500DLAA170M000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500DLAA170M000ACF
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD