500DLAA148M485ACF
Mfr.Part #
500DLAA148M485ACF
Description
XTAL OSC XO 148.4850MHZ LVDS SMD
Frequency :
148.485MHz
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Surface Mount :
yes
Frequency Stability :
±10ppm
Output :
LVDS
Qualification Status :
Not Qualified
RoHS Compliant
Number of Terminations :
6
Operating Temperature :
0°C~70°C
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Packaging :
Bag
Power Supplies :
2.5V
Voltage - Supply :
2.5V
Crystal
Supply Voltage :
2.5V
Current - Supply (Max) :
16.5mA
Operating Frequency :
148.485MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Datasheets
500DLAA148M485ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500DLAA148M485ACF
500DLAA148M485ACF datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD