500DLAA10M0000ACF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
500DLAA10M0000ACF
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 10.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Series :
Si500D
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
0°C~70°C
Function :
Enable/Disable
Reach Compliance Code :
Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
16.5mA
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Type :
XO (Standard)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Base Resonator :
Crystal
RoHS Status :
RoHS Compliant
Output :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Frequency Stability :
±10ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Frequency :
10MHz
Datasheets
500DLAA10M0000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500DLAA10M0000ACF
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD