500DAAA25M0000ACFR
Mfr.Part #
500DAAA25M0000ACFR
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency Stability :
±10ppm
Supply Voltage :
3.3V
Surface Mount :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Number of Terminations :
6
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Current - Supply (Max) :
36mA
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Operating Frequency :
25MHz
Operating Temperature :
0°C~70°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Power Supplies :
3.3V
Frequency :
25MHz
Qualification Status :
Not Qualified
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Base Resonator :
Crystal
Skyworks Solutions, Inc. 500DAAA25M0000ACFR
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD