500DAAA144M000ACFR
Mfr.Part #
500DAAA144M000ACFR
Description
XTAL OSC XO 144.0000MHZ LVPECL
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Frequency :
144MHz
Operating Temperature :
0°C~70°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Number of Terminations :
6
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Frequency Stability :
±10ppm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Qualification Status :
Not Qualified
6 Weeks
Operating Frequency :
144MHz
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
36mA
Function :
Enable/Disable
Power Supplies :
3.3V
Voltage - Supply :
3.3V
Surface Mount :
yes
Supply Voltage :
3.3V
Skyworks Solutions, Inc. 500DAAA144M000ACFR
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD