500DAAA144M000ACF
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
500DAAA144M000ACF
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 144.0000MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Power Supplies :
3.3V
Operating Frequency :
144MHz
Current - Supply (Max) :
36mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Number of Terminations :
6
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
10.7mA
Type :
XO (Standard)
Supply Voltage :
3.3V
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
0°C~70°C
Frequency :
144MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Output :
LVPECL
Series :
Si500D
Factory Lead Time :
6 Weeks
Qualification Status :
Not Qualified
Base Resonator :
Crystal
Size / Dimension :
0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
Voltage - Supply :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
2 (1 Year)
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Surface Mount :
yes
Datasheets
500DAAA144M000ACF
Skyworks Solutions, Inc. 500DAAA144M000ACF
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD