4MA400000Y3AACUGI
Mfr.Part #
4MA400000Y3AACUGI
Description
MEMS OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
Enable/Disable
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Base Resonator :
MEMS
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVPECL
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Packaging :
Tube
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Series :
4mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency :
400MHz