4MA074250Z4AACUGI8
Mfr.Part #
4MA074250Z4AACUGI8
Package / Case
6-SMD, No Lead
Description
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Function :
Enable/Disable
Output :
LVDS
Series :
4mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Base Resonator :
MEMS
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
3 (168 Hours)
Frequency :
74.25MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Max) :
105mA Typ
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
3.3V